Peter SparksMeno: Peter Slamka
DJ meno: Peter Sparks
DJ od roku: 2013

 

O mne:

Som človek, ktorý hudbu miluje dušou aj telom a práve preto sa venujem DJ-ingu. V tomto remesle som sa našiel a vytvoril som si k nemu silné puto. Nie je to pre mňa len práca, ale najmä zábava a tak som vždy na 100% pripravený spraviť na každom jednom evente kvalitnú prácu :-) Hudbe sa venujem, dá sa povedať, od malička. Skúšal som hrať na rôznych hudobných nástrojoch, či už to bol klavír, gitara alebo flauta, nakoniec však mojej predstave ulahodili prehrávače, ktoré sa stali mojim „domácim miláčikom“. Na parties sa prostredníctvom mikrofónu vždy snažím na všetkých baviacich sa ľudí preniesť moju pozitívnu energiu a najmä úsmev na tvári :-)

 

Referencie/podniky:

To myslím, že by mali hodnotiť iní, ale hral som napr. Brawo (LV), Miami Club (Rybník), Checkpoint (NR), History (TT), Monkey Club (TT), Relax Club (TT), Coolturak (PN), Black Bar (Vrbové), Pastis (TT), DEPO (TT), Infinity (PE), Bowling Veľké Zálužie, Metro Club (SA), Jama (PK), Extreme (NMnV) a iné.

 

Hudobný rozhľad:

Moje hranie je prispôsobené najmä ľuďom, ktorí navštevujú moje parties, takže sa zväčša pohybujem na komerčnej scéne. Ak mi to návštevníci diskotéky dovolia, tak si rád zahrám počas noci hip-hop & r'n'b a v najväčšom vytržení som ak sa party hudobne uberá kvalitným clubovým soundom, z ktorého najviac preferujem techhouse, electro, progressive a deephouse. Mojou srdcovkou je techno.

 

Fanpage: http://www.facebook.com/pages/Peter-Sparks/519791518127280