DJ ElsyMeno: Lukáš Chmura
DJ meno: DJ Elsy
DJ od roku: 2008


O mne:

Som energický, vždy pozitívne naladený človek, ktorý sa rád zabáva. DJ-ing a hudba sú pre mňa neodmysliteľné veci, ktoré patria ku každému všednému dňu. Neviem si predstaviť inú prácu a preto sa tejto venujem na 110% :)


Referencie:

Podniky v ktorých som už hral alebo aktívne hrávam: Barracuda NR, Steps TN, Bosorka Bud. Lehota, Alien Club PD, Extreme PD, ONE Club HC, Diamonds NZ, Fiesta club LP, Riverside Club Sastin, Coolturak PN, Sway Music club Bytča,Millenium Club(CZ) a niekoľko ďaľších, okrem klubov som už bol aj súčasťou line-upu na festivale elektronickej hudby BeeFree v roku 2012.Za moju kariéru som si už stihol zahrať na jednom stagei s menami ako Sam Bylett (UK- Ministry of sound), Charlie Clubber, Tamira aka Laddy M, Paulo Mewini, T- Mike, Bidlo aka Aqua, DJ Wich (CZ), DJ Pico & DJ Stame (Europa 2 - Deex).

 

Hudobný rozhľad:

Moja reprodukcia je z veľkej časti prispôsobená ľudom, čo znamená že sa poväčšine pohybujem v komerčnom okruhu čo ale neznamená že nemám prehľad v ostatných žánroch práve naopak, mojou srdcovkou je House a to vo viacerých štýloch (tech, electro, progressive,funky), práve túto hudbu sa snažím ľudom reprodukovať aby na párty dostali aj niečo iné ako môžu každý deň počuť z médií.

 

Fanpage: www.facebook.com/DJElsy