DJ SeparatikMeno: Patrik Knoško
DJ meno: DJ Separatik
DJ od roku: 2011


O mne:

Za mixpultom vždy dobre naladený a energickým vystupovaním známy Separatik pokladá za najdôležitejšie na každej svojej párty to, že ako DJ je vedúca osoba na parkete a musí sa vcítiť do ľudí, ktorí sa prišli zabaviť a tak sa stať jedným z nich. Toto sa mu darí aj vďaka vždy dôkladnému výberu a načasovaniu daných skladieb a nemenej dôležitému kontaktu za pomoci mikrofónu. Jeho hudobný výber sa nedá zaškatuľkovať, pretože počas noci kombinuje to najlepšie z rôznych žánrov s najvačším dôrazom na aktuálnu hudbu, klubovú hudbu & hip-hop. V súčasnosti sa tiež venuje svojej relácii o elektronickej tanečnej hudbe Rave On a pracuje ako moderátor študentského rádia X.


Referencie:

Niektoré z klubov, open-air parties a rádiových shows, kde som sa ukázal: Cotton Club [Piešťany], BeeFree 2012, Rádio Frontinus (relácia Hviezdy Diskoték), Nová pekáreň [Nitra], Charlies Club [Topoľčany], Open Air party Želiezovce, Roof Bar [Bratislava], Wood [Vráble], Ramblas [Trnava], Extrem [Nové mesto nad Vahom], Majestic [Považská Bystrica], Club Europe [Trnava], Black Bar [Vrbové], Terminál [Nová Baňa], Olympia Club [Brezová pod Bradlom], One Club [Hlohovec], KD Krakovany, Luna [Nitra], Checkpoint [Nitra], X2 [Vráble], Ulala [Žilina], Riverside [Šaštín-Stráže],RádioX, BeeFree 2014.

 

Hudobný rozhľad:

Vždy záleží od samotnej akcie, ktorú idem hrať, ale pohybuje sa to okolo: súčasnej tanečnej komercie, elektronickej tanečnej hudby (house, tech-house, progressive, electro, deep, minimal), hip-hopu, R&B, funky.

 

Fanpage: www.facebook.com/DjSeparatik